gennaro logo new

2018. december 21.

prima 10A Budaconsum Kft. a XII. kerületben általuk üzemeltetett három Príma üzletükbenSzarvas Csemege, Királyhágó Csemege, Márvány Csemege – adománygyűjtést indított, amelynek a kedvezményezettje – Pokorni Zoltán polgármester úr javaslatára - a mi iskolánk lett. Az adományozás lehetőségére az üzletekben kihelyezett plakát hívta fel a vásárlók figyelmét.

 

 

A gyűjtés ideje alatt összegyűlt élelmiszer mennyiséget a felajánlás szerint a tulajdonos, Gyelán Zsolt úr megduplázta.
Az átadásra a karácsonyi ünnepségünk előtt került sor. Nagy meglepetésünkre és tanulóink nagy örömére a tulajdonosok ezen felül 120 db Milka karácsonyi gömbbel és ugyanannyi Oreo sétapálcával tetézték meg az adományt.

prima 8
Az átadáson Pokorni Zoltán polgármester úr, a tulajdonosok képviseletében Gyelán Emese, valamint a Budaconsum Kft. Marketing managere, Soós Réka volt jelen, akiket tanulóink kitörő örömmel fogadtak.
Köszönjük szépen az adományt, és az ajánlást, amellyel csillogóbbá tették iskolánk karácsonyát!

Ammerné Nagymihály Emília
intézményvezető      

 

Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium

1121, Budapest, Hegyhát út 19.

Tel.: 275-4297, 395-6587 Fax.: 395-65-89 E-mail: titkarsag@gennaroiskola.hu

Google-Maps-Icon-grey  szirtech