2018. április 22.

sportcsoportMaradandó élményben volt része tanulóinknak az I. Hegyvidéki Speciális Sport Napon, melyet a Hegyvidéki Szabadidősport Nonprofit Kft. szervezett.
A közös bemelegítés után ügyességi, erőnléti és gyorsasági feladatok vártak ránk. A helyből távolugráson kívül gátfutás, célba dobás, lövő erőmérés, medicinlabda dobás, szlalom futás is szerepelt a feladatok között. Mindenki nagyon igyekezett, aminek később meg is lett az eredménye.

A versengés után gyümölccsel, pék süteménnyel pótolták energiáikat a fiatalok. E közben Lakatos Norbert látássérült lufi hajtogató világbajnok készített nekik kedves figurákat.
A program második felében a bocsa sporttal ismerkedtünk meg, amely nagyon tetszett tanulóinknak.
A nap zárásaként az eredményhirdetés következett, amely után mindenki boldogan, éremmel a nyakában térhetett haza.

Még több fotó IDE kattintva