gennaro logo new

2018. április 09.

gyopi2018. március 27-én került sor az országos KI- MIT- TUD? verseny lebonyolítására a kiskőrösi Petőfi Sándor Művelődési Központban. A verseny több kategóriában zajlott.
Vers, mese, zene, ének, színdarab, báb-és táncprodukcióban indultak a versenyzők. Az eseményt a Játékkal a Tudásért Alapítvány, az Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmények Országos Egyesülete és a Kiskőrösi EGYMI munkatársai rendezték.

Az országos döntőt hat regionális verseny előzte meg. A rendezvényen közel 800 fő vett részt, amely nagyszerű lehetőséget biztosított a sajátos nevelési igényű tanulók számára tehetségük bemutatására.
Iskolánkat ének kategóriában Sey-Pacor Gyopárka képviselte. Az Erdő, erdő, erdő című népdalt énekelte, amivel a nagyszerű, második helyezést érte el.

Gratulálunk Gyopárkának a helyezéshez! Nagyon büszkék vagyunk rá, hogy eredményével öregbítette iskolánk hírnevét!